Ankieta

Zapraszamy do wypełnienia ankiety. Poniższa ankieta wraz zawartymi danymi służy nam do przygotowania oprawy podczas Państwa uroczystości ślubnej i weselnej. Wszystkie dane zawarte w ankiecie nigdy nie będą użyte w innych celach niż wymienione wcześniej. Wszystkie dane zostaną usunięte zaraz po Państwa uroczystości. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na wypełnienie ankiety, prosimy o kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszego zespołu. Prosimy przemyśleć poszczególne punkty ankiety. Jeżeli niektóre pola nie mogą być wypełnione, proszę pozostawić je puste lub wpisać komentarz wyjaśniający. Mile widziane są Państwa pomysły i uwagi.

Krok 1.
Pobierz ankietę
Pobierz ankietę klikając na ikonę poniżej.
 
Krok 2.
Wypełnij ankietę
Przed rozpoczęciem wypełniania ankiety, zachęcamy do ponownego przeczytania umowy, którą zawarli państwo z naszym zespołem.
Krok 3.
Odeślij wypełnioną ankietę
Wypełnioną ankietę odeślij na adres impulsgroup@impuls.malopolska.pl. Po wysłaniu oczekuj na potwierdzenie odbioru ankiety.
Formularz oceny zespołu

Zapraszamy również do wypełnienia ankiety z oceną zespołu po uroczystości. Będzie to dla nas informacja zwrotna z cennymi uwagami. Na tej podstawie możemy ciagle podnosić jakość naszych usług.

Krok 1.
Pobierz ankietę
Pobierz ankietę klikając na ikonę poniżej.
 
Krok 2.
Wypełnij ankietę
Wypełnij ankietę oceniając poszczególne obszary naszej działalności oraz zgodność z umową i dodatkowymi ustaleniami.
Krok 3.
Odeślij wypełnioną ankietę
Wypełnioną ankietę odeślij na adres mailowy impulsgroup@impuls.malopolska.pl.